Moment ...
Shade

Agentka.cz Teplice  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SEVEROZÁPADNÍ ČECHY

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SEVEROZÁPADNÍ ČECHY

02.10.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SEVEROZÁPADNÍ ČECHY v lokalitě Teplice.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Teplice
GEO: 50.6399608, 13.8245447
Úvazek plný
Plat 60 000 až 90 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Další informace

Máte zkušenosti jako obchodní zástupce? Orientujete se v oblasti automatizace nebo logistiky? Pak hledáme právě vás! Pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
- komunikace se stávajícími i novými zákazníky
- zpracovávání technických a cenových nabídek
- příprava logistických řešení na míru
- aktivní hledání nových zákazníků
- spolupráce s interním oddělením za účelem návrhu řešení

- služební automobil i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- Home office/ Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

ID nabídky:  560198656