Moment ...
Shade

Agentka.cz  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZAHRANIČÍ TRH

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZAHRANIČÍ TRH

14.09.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZAHRANIČÍ TRH v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.9444479, 16.2856916
Úvazek plný
Plat 60 000 až 80 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - C1 - aktivně

Další informace

Máš vzdělání v přírodovědném oboru nebo prokazatelnou obchodnou praxi? Ovládáš angličtinu na úrovni rodilého mluvčího? Jsi ochotný cestovat do zahraničí na služební cesty? Pak hledáme právě tebe pro českou farmaceutickou a kosmetickou společnost!

Náplň práce:
- rozšiřování portfolia zahraničních klientů
- spolupráce se stávajícími klienty
- účast na veletrzích
- spolupráce na tvorbě prodejních plánů
- spolupráce na marketingové strategii a analýzách
- reporting

- bonusy
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- dotované stravování
- jazykové kurzy
- vzdělávací kurzy

ID nabídky:  559909632