Moment ...
Shade

Agentka.cz  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STROJÍRENSTVÍ

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STROJÍRENSTVÍ

27.08.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STROJÍRENSTVÍ v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 50.6119037, 13.7870086
Úvazek plný
Plat 60 000 až 90 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Další informace

Máte zkušenosti jako technický obchodní zástupce? Nedělá vám problém komunikace v anglickém jazyce? Pak nám pošlete svůj životopis!

Náplň práce:
- komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky
- správa nových nabídek od vývoje po prezentaci klientovi
- být klientským konzultantem při specifikaci produktů
- uzavírání dohod o spolupráci
- jednání se zákazníky o specifikacích a obchodní marži
- zodpovědnost za agendu obdržených žádostí o nabídky

- 1 000 Kč docházkový bonus
- 300 Kč až 1 500 Kč příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
- 110 Kč stravenka/směna
- 25 dní dovolené
- 500 Kč Flexi Passy v létě/před Vánoci
- 500 Kč příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
- po 3 letech nárok sick day
- 2x ročně příspěvek na údržbu pracovního oděvu

ID nabídky:  559586560