Moment ...
Shade

Agentka.cz Opava  ARCHITEKT IT INFRASTRUKTURY | sítě | Ostravsko

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

ARCHITEKT IT INFRASTRUKTURY | sítě | Ostravsko

20.08.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ARCHITEKT IT INFRASTRUKTURY | sítě | Ostravsko v lokalitě Opava.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Opava
GEO: 49.9387627, 17.9024582
Úvazek plný
Plat 80 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi architekt nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

Máte zkušenosti s návrhem síťové infrastruktury? Láká vás práce v mezinárodním prostředí?

Do výrobní společnosti na Ostravsku hledáme zkušeného kandidáta, který bude zodpovídat za návrh síťové infrastruktury nejenom v závodech v ČR, ale i v zahraničí (např. Německo, Švýcarsko).

Jak bude vypadat pracovní náplň?
* zajištění efektivního provozu počítačové infrastruktury (LAN)
* nastavení, návrh a údržba infrastruktury (switche, routery, firewall, VPN, atd.)
* spolupráce při vytváření architektury IT infrastruktury a projektech
* zabezpečení a minimalizace rizik
* školení uživatelů

* měsíční prémie až 23 % mzdy
* čtvrtletní prémie
* finanční bonus před Vánocemi
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* možnost občasného home office
* závodní kantýna
* Cafeterie
* příspěvek na penzijní připojištění
* vzdělávací programy
* zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
* firemní akce, společné sportovní akce

ID nabídky:  559494912