Moment ...
Shade

Agentka.cz  SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

31.07.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.4134812, 13.3157246
Úvazek plný
Plat 50 000 až 75 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrátor nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Němčina - B1 - středně pokročilý

Další informace

Máte zkušenosti se správou sítí a virtualizací serverů v prostředí Windows Azure ?
Orientujete se v IT security a správě firewallů?

Připojte se k našemu týmu a využijte své schopnosti při podpoře našich aktivit v Německu a České republice.
Hledáme zkušeného systémového administrátora, který se nezalekne žádné výzvy.

Náplň práce:
Vytváření požadavků a analýz zranitelnosti IT infrastruktury
Vizualizace serverů - práce s VMware, ESX
Síťová architektura a IT security
Práce v cloudu - MS Azure/Entra a M365
Podpora uživatelů
Inovace a změny
Globální monitoring IT infrastruktury

13. plat
Bonusy
Příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
Stravenky

ID nabídky:  559025152