Moment ...
Shade

Agentka.cz  ENERGETICKÝ SPECIALISTA | PLZEŇSKO

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

ENERGETICKÝ SPECIALISTA | PLZEŇSKO

22.06.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ENERGETICKÝ SPECIALISTA | PLZEŇSKO v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.4134812, 13.3157246
Úvazek plný
Plat 50 000 až 65 000 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

Máte zkušenosti v Energetice? Domluvíte se anglicky? Tak Vás hledám! Neváhejte mi zaslat své CV!

Pozice: ENERGETICKÝ SPECIALISTA |

Náplň práce:

* Zajištění kontinuálních dodávek všech energií pro výrobní závod (elektřina, zemní plyn, voda, technické plyny, LTO) včetně objednávek, kontroly dodávek, spolupráce s odd. nákupu při výběru nových dodavatelů
* Pravidelné revize a kontroly všech zařízení Energocenter
* Řízení a spolupráce na projektech týkajících se energetické oblasti při rozšiřování závodu
* Vedení přesných přehledů spotřeb, evidence revizí a pravidelné údržby, spolupráce na výběrových řízeních nových dodavatelů s centrálním nákupem
* Zajišťování okamžitých oprav a odstraňování poruch a havárií

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní
pojištění
* Flexibilní časové konto
* Závodní stravování

ID nabídky:  558404096