Moment ...
Shade

Agentka.cz  IT SPECIALISTA, výrobní společnost

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR

Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...

IT SPECIALISTA, výrobní společnost

19.04.2024

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici IT SPECIALISTA, výrobní společnost v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.4134812, 13.3157246
Úvazek plný
Plat 60 000 až 75 000 Kč
Nabízený plat je nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

Pokud znáte servery, databáze a plošné zavádění systému, přijdťe se přesvědčit, že se Vám u nás bude líbit. Moc toho nepožadujeme, ale hodně nabízíme. Reagujte na pozici IT SPECIALISTA.

Náplň práce:
* zodpovědnost za servery, databáze a zavádění nového systému
* řešení IT problémů ve výrobní společnosti obecně
* zodpovědnost za dodavatele, jejich výběr a nákup zařízení
* vedení brigádníků pro jednuduché IT operace
* komunikace s centrálou/mateřskou společností v zahraničí

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny

"Tato nabídka
již byla obsazena."

ID nabídky:  557303296